Dodatkowe wyzwania w różnych wariantach gry

TimeBalance

TimeBalance

Działaj szybko i wywieraj presję na przeciwnika! Działając szybko, grając w odmianę TimeBalance, możesz wywierać na swojego przeciwnika presję czasu. Ustaw prędkość w aplikacji internetowej, aby wybrać prędkość, z jaką równowaga zostaje zachwiana. Aplikacja internetowa pokaże, którym elementem należy grać. Pasek równowagi przesunie się w kierunku gracza, który ma coraz mniej czasu na zakończenie ruchu. Gracz dotyka ekranu po zakończeniu ruchu, a pasek porusza się w przeciwnym kierunku. Naciskaj na przeciwnika wykonując szybki ruch. Im jesteś szybszy, tym mniej czasu będzie miał twój przeciwnik. Działaj szybko! Kiedy pasek równowagi dojdzie do dołu, przegrywasz seta!
Trap

Trap

Zwab swojego przeciwnika w pułapkę! Każdy gracz/zespół dobiera kartę przed rozpoczęciem rundy. Karta jest utrzymywana w tajemnicy przed przeciwnikami. Karta przedstawia cztery możliwe pułapki, a Twoim zadaniem jest zwabienie przeciwnika do tak wielu pułapek, jak to tylko możliwe. Za każdym razem, gdy udało Ci się doprowadzić przeciwnika do umieszczenia jego elementu zgodnie z kartą, zwabiłeś go w pułapkę. Pamiętaj, że kolor elementu musi odpowiadać kolorowi pokazanemu na karcie. Poczekaj z poinformowaniem przeciwnika o tym do ilu pułapek został zwabiony, aż runda się skończy.
TimeBomb

TimeBomb

Ustaw limit czasu dla każdego ruchu aby zwiększyć wyzwanie Minutnik TimeBomb jest dostępny w aplikacji internetowej XOBrainer. Możesz go ustawić na 10, 20, 30 lub 40 sekund. Gdy minutnik jest włączony, na ekranie zostanie wyświetlone X lub O, i odliczanie czasu. Kiedy gracz zakończy ruch, dotknij element na ekranie, aby zakończyć turę. Myśl szybko i kilka ruchów naprzód! Czas twojego przeciwnika zaczyna się, kiedy dotykając ekranu kończysz swoją turę. Jeśli gracz nie ukończy swojej tury przed zakończeniem czasu, traci swoją kolejkę.
Random

Random

Graj według losowo wybranej kolejności kolorów. Wylosuj cztery elementy ze swojego woreczka i umieść je na linii startu, w kolejności w jakiej zostały wyciągnięte. W ten sposób, gracze znają tylko kolejność kolorów 4 następnych elementów. Po wykorzystaniu w grze pierwszych 4 elementów, wyciągnij 4 nowe, losowo wybrane elementy. Możesz również użyć aplikacji internetowej , aby zagrać w wariant Random. Aplikacja internetowa wybierze dla Ciebie elementy i pokaże kolejność kolorów.
Mission

Mission

Rozwiąż tajną misję i zdobądź dodatkowe punkty! Przed rozpoczęciem rundy każdy gracz losuje kartę, która jest trzymana w tajemnicy przed kolegami z drużyny i przeciwnikami, dopóki runda nie zostanie wygrana 5-elementowym rzędem. Karta przedstawia tajną misję polegającą na umieszczeniu tak wielu elementów pokazanych na karcie, jak to tylko możliwe. Każdy element misji umieszczony zgodnie z kartą daje graczowi/zespołowi 3 dodatkowe punkty, ale tylko wtedy, gdy gracz/zespół ułoży też rząd 5 elementów. Jeśli graczowi/zespołowi uda się umieścić wszystkie elementy, tak jak przedstawiono je na jednej karcie i ułożyć 5-elementowy rząd, gra zostanie wygrana poprzez nokaut.
Map

Map

W wariancie Map, rozpoczynasz grę z rożnymi konfiguracjami. Przed rozpoczęciem rundy, każdy gracz/zespół losuje kartę. Karta przedstawia 4 miejsca ułożenia elementów. Każdy gracz umieszcza elementy X i O na planszy zgodnie z ilustracją na karcie. W ten sposób każda runda zaczyna się z innego punktu wyjścia.

Danish Brain Games a/s
Porsvej 3
9000 Aalborg, Denmark
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.